Ułatwienia dostępu

Mocne starty w Wieliczce

20230318 14591839 medali przywozimy z Wieliczki, gdzie została rozegrana druga runda Pucharu Solnego Miasta. Na starcie stanęło 303 zawodników z 25 klubów z całej Polski.

Nasi zawodnicy przyzwyczaili nas już, że nie wracamy z zawodów z pustymi rękami, ale z workiem medali. 12 złotych🥇, 11 srebrnych🥈 oraz 16 brązowych🥉 krążków zawisło na szyjach błękitnych zawodników STP. Łącznie zdobywamy w Wieliczce 39 medali!

Z Solnego Miasta przywieźliśmy nie tylko medale, ale także za sprawą Lilianny Mordarskiej (kat. 9 lat), Jana Rylewicza (kat. 10 lat) i Katarzyny Kuźmy (kat. 13 lat) trzy tytuły najlepszych zawodników zawodów!!!

W kat. 9 lat 2. miejsce przypadło Katarzynie Matras, a w kat. 12 lat trzecią pozycję zajęła Milena Leśnik

GRATULACJE dla wszystkich naszych startujących zawodników - wszyscy walczyli bardzo dzielnie i co najważniejsze do ostatnich centymetrów basenu :)

Szczegółowe wyniki oczywiście znajdziecie na swimart.pl. Zdjęcia dostępne są w GALERII.