Ułatwienia dostępu

41 medali przywozimy z gór

Medale z zawodówZawody o Puchar Burmistrza Nowego Targu - Runda I rozpoczęliśmy w wielkim stylu zajmując 1. miejsce w klasyfikacji medalowej 😃😃💪💪💪

Nasi zawodnicy zdobyli dla klubu 41 medali!!! 17 złotych 🥇🥇, 18 srebrnych 🥈🥈 i 6 brązowych 🥉🥉.

Gratulacje dla wszystkich zawodników 👏👏 trzymamy kciuki za dalsze sukcesy i  życiówki 😃🏊‍♀️🏊‍♂️

Wyniki indywidualne:

25m stylem dowolnym:

  • 🥇1. miejsce - Michał Gromala (kat. 7 lat i młodsi)
  • 🥈2. miejsce - Franciszek Jojczyk (kat. 8 lat)
  • 🥈2. miejsce - Blanka Świdrak (kat. 7 lat i młodsi)
  • 🥉3. miejsce - Anna Baran (kat. 7 lat i młodsi)
  • 🥉3. miejsce - Kacper Nowak (kat. 8 lat)
  • 4. miejsce - Patrycja Tokarczyk (kat. 7 lat i młodsi)
  • 5. miejsce - Michalina Barycz (kat. 8 lat)
  • 6. miejsce - Oskar Kotaś (kat. 8 lat)

25m stylem grzbietowym:

  • 🥈2. miejsce - Michał Gromala (kat. 8 lat)
  • 🥈2. miejsce - Kacper Nowak (kat. 8 lat)
  • 🥈2. miejsce - Patrycja Tokarczyk (kat. 7 lat i młodsi)
  • 🥉3. miejsce - Anna Baran (kat. 7 lat i młodsi)
  • 🥉3. miejsce - Franciszek Jojczyk (kat. 8 lat)
  • 4. miejsce - Blanka Świdrak (kat. 7 lat i młodsi)
  • 5. miejsce - Oskar Kotaś (kat. 8 lat)

50m stylem dowolnym:

  • 🥇1. miejsce - Mikołaj Dyrek (kat. 13 lat)
  • 🥇1. miejsce - Małgorzata Kurzeja (kat. 11 lat)
  • 🥇1. miejsce - Katarzyna Matras (kat. 10 lat)
  • 🥇1. miejsce - Jan Rylewicz (kat. 11 lat)
  • 🥇1. miejsce - Oliwier Świdrak (kat. 12 lat)
  • 🥈2. miejsce - Mają Bocheńska (kat. 13 lat)
  • 🥈2. miejsce - Zofia Krzak (kat. 11 lat)
  • 🥈2. miejsce - Piotr Nowak (kat. 11 lat)
  • 🥈2. miejsce - Kacper Świdrak (kat. 14-16 lat)
  • 🥈2. miejsce - Marcel Świdrak (kat. 12 lat)
  • 🥉3. miejsce - Filip Gruca (kat. 10 lat)
  • 🥉3. miejsce - Mateusz Hanula (kat. 14-16lat)
  • 4. miejsce - Antonina Opoka (kat. 11 lat)
  • 4. miejsce - Karolina Kurzeja (kat. 14-16 lat)
  • 5. miejsce - Hanna Flis (kat. 10 lat)
  • 5. miejsce - Łukasz Lichowski (kat. 11 lat)

50m stylem grzbietowym:

  • 🥇1. miejsce - Małgorzata Kurzeja (kat. 11 lat)
  • 🥇1. miejsce - Katarzyna Matras (kat. 10 lat)
  • 🥇1. miejsce - Łucja Podgórska (kat. 12 lat)
  • 🥇1. miejsce - Jan Rylewicz (kat. 11 lat)
  • 🥇1. miejsce - Kacper Świdrak (kat.14-16 lat)
  • 🥇1. miejsce - Oliwier Świdrak (kat. 12 lat)
  • 🥈2. miejsce - Anna Brońska (kat.13 lat)
  • 🥈2. miejsce - Piotr Nowak (kat. 11 lat)
  • 🥈2. miejsce - Antonina Opoka (kat. 11 lat)
  • 🥈2. miejsce - Marcel Świdrak (kat. 12 lat)
  • 4. miejsce - Marcin Dźwigniewski (kat 11 lat)
  • 4. miejsce - Hanna Flis ( kat. 10 lat)
  • 4. miejsce - Mateusz Hanula (kat.14-16 lat)

100m stylem klasycznym:

  • 🥇1. miejsce - Anna Brońska (kat. 13 lat)
  • 🥇1. miejsce - Mikołaj Dyrek (kat.13 lat)
  • 🥇1. miejsce - Filip Gruca (kat. 10 lat)
  • 🥇1. miejsce - Karolina Kurzeja (kat.14-16 lat)
  • 🥇1. miejsce - Łucja Podgórska (kat. 12 lat)
  • 🥈2. miejsce - Maja Bocheńska (kat. 13 lat)
  • 🥈2. miejsce - Zofia Krzak (kat. 11 lat)
  • 🥈2. miejsce - Łukasz Lichowski (kat. 11 lat)
  • 6. miejsce - Mateusz Obrzut (kat.14-16 lat)

W sztafetach najmłodsi zawodnicy zajęli 4. miejsce, a starsi w kat. 10-16 lat miejsce 2.,4.,5. oraz 6. 🏅🏅

W GALERII dostępne są zdjęcia.

Sezon 2024:

Zawodów

11

Złotych medali

95

Srebrnych medali

62

Brązowych medali

48