329 zawodników z 14 klubów walczyło dzisiaj w Małopolskiej Lidze Dzieci Memoriału Andrzeja Kiełbusiewicza w Tarnowie.
Do wspólnej rywalizacji przystąpiło 21 błękitnych zawodników w kat. 10, 9 i 8 lat ... do rywalizacji w której jak się okazało nie mieli sobie równych :D
Na 27 złotych medali możliwych do zdobycia, aż 15 🥇 zawisło na szyjach pływaków STP. Zdobywamy łącznie 23 medale i z ogrooomną przewagą wygrywamy klasyfikację medalową... szkoda, że za nią nie przyznawane są pamiątkowe puchary.
Dopełnieniem dzisiejszych wspaniałych startów indywidualnych była rywalizacja sztafet 6x25m (dwoje 10, 9 i 8 -latków). Obydwie nasze ekipy zameldowały się na najwyższych lokatach 🥇🥈... po prostu THE BEST :)
GRATULACJE dla wszystkich zawodników - medali było co niemiara, ale jeszcze więcej padło rekordów życiowych 👏🏻💙
P.S. Na tych zawodach klub STP Nowy Sącz przekroczył liczbę 550 zdobytych medali w jednym sezonie... a sezon przecież się jeszcze nie skończył ;)
Wyniki szczegółowe:
Bocheńska Hanna
- 27. miejsce - 50m dowolny 1:01.53
- 22. miejsce - 25m grzbietowy 26.72
Bodziony Piotr
- 17. miejsce - 25m dowolny 21.50
- 15. miejsce - 25m grzbietowy 15. 25.62
Gruca Filip
- 🥈2. miejsce - 25m dowolny 17.50
- 🥇1. miejsce - 25m klasyczny 22.86
Jędrzejczyk Julia
- 10. miejsce - 50m dowolny 39.11
- 8. miejsce - 25m grzbietowy 21.38
Kronenberger Filip
- 38. miejsce - 25m dowolny 29.01
- 24. miejsce - 25m grzbietowy 28.41
Krzak Zofia
- 🥇1. miejsce - 50m dowolny 38.21
- 🥇1. miejsce - 50m klasyczny 46.71
Kurzeja Małgorzata
- 🥇1. miejsce - 25m grzbietowy 1. 18.55
- 🥇1. miejsce - 25m motylkowy 1. 17.59
Kuźma Filip
- 32. miejsce - 50m dowolny 52.20
- 14. miejsce - 25m grzbietowy 23.98
Kwarta Nadia
- 6. miejsce - 25m dowolny 22.47
- 10. miejsce - 25m grzbietowy 26.66
Lorek Adam
- 24. miejsce - 50m dowolny 44.75
- 9. miejsce - 25m grzbietowy 22.31
Matras Katarzyna
- 🥇1. miejsce - 25m dowolny 18.59
- 🥇1. miejsce - 25m klasyczny 1. 22.93
Mordarska Lilianna
- 🥇1. miejsce - 25m grzbietowy 20.64
- 🥇1. miejsce - 25m motylkowy 18.37
Nowak Piotr
- 🥈2. miejsce - 50m dowolny 35.65
- 🥇1. miejsce - 25m grzbietowy 19.24
Opoka Antonina
- 7. miejsce - 25m grzbietowy 23.35
- 9. miejsce - 25m motylkowy 22.92
Piętka Jakub
- 🥇1. miejsce - 50m klasyczny 49.54
- 4. miejsce - 25m motylkowy 19.14
Pociecha Oskar
- 4. miejsce - 25m dowolny 18.96
- 🥈2. miejsce - 25m motylkowy 23.09
Podgórska Łucja
- 🥈2. miejsce - 25m grzbietowy 18.62
- 5. miejsce - 50m klasyczny 46.35
Rylewicz Jan
- 🥇1. miejsce - 50m dowolny 34.34
- 🥇1. miejsce - 25m motylkowy 16.81
Wilk Laura
- 14. miejsce - 50m dowolny 46.47
- 4. miejsce - 50m klasyczny 54.67
Świdrak Marcel
- 🥉 3. miejsce - 50m dowolny 35.00
- 🥇1. miejsce - 25m grzbietowy 17.88
Świdrak Oliwier
- 🥈 2. miejsce - 50m klasyczny 46.06
- 🥉3. miejsce - 25m motylkowy 18.12
W GALERII dostępne są zdjęcia, a na naszym kanale YOUTUBE będzie cała masa filmów... jest ich tyle, że wciąż je wgrywamy :)