Po prostu... the best :)

20221023 142448329 zawodników z 14 klubów walczyło dzisiaj w Małopolskiej Lidze Dzieci Memoriału Andrzeja Kiełbusiewicza w Tarnowie.

Do wspólnej rywalizacji przystąpiło 21 błękitnych zawodników w kat. 10, 9 i 8 lat ... do rywalizacji w której jak się okazało nie mieli sobie równych :D

Na 27 złotych medali możliwych do zdobycia, aż 15 🥇 zawisło na szyjach pływaków STP. Zdobywamy łącznie 23 medale i z ogrooomną przewagą wygrywamy klasyfikację medalową... szkoda, że za nią nie przyznawane są pamiątkowe puchary. 

Dopełnieniem dzisiejszych wspaniałych startów indywidualnych była rywalizacja sztafet 6x25m (dwoje 10, 9 i 8 -latków). Obydwie nasze ekipy zameldowały się na najwyższych lokatach 🥇🥈... po prostu THE BEST :)

GRATULACJE dla wszystkich zawodników - medali było co niemiara, ale jeszcze więcej padło rekordów życiowych 👏🏻💙

P.S. Na tych zawodach klub STP Nowy Sącz przekroczył liczbę 550 zdobytych medali w jednym sezonie... a sezon przecież się jeszcze nie skończył ;)

Wyniki szczegółowe:

Bocheńska Hanna 

  • 27. miejsce - 50m dowolny 1:01.53  
  • 22. miejsce - 25m grzbietowy 26.72

Bodziony Piotr

  • 17. miejsce - 25m dowolny  21.50 
  • 15. miejsce - 25m grzbietowy 15. 25.62 

Gruca Filip

  • 🥈2. miejsce - 25m dowolny 17.50 
  • 🥇1. miejsce - 25m klasyczny 22.86 

Jędrzejczyk Julia

  • 10. miejsce - 50m dowolny 39.11
  • 8. miejsce - 25m grzbietowy 21.38 

Kronenberger Filip

  • 38. miejsce - 25m dowolny 29.01 
  • 24. miejsce - 25m grzbietowy 28.41 

Krzak Zofia

  • 🥇1. miejsce - 50m dowolny 38.21
  • 🥇1. miejsce - 50m klasyczny 46.71

Kurzeja Małgorzata

  • 🥇1. miejsce - 25m grzbietowy 1. 18.55
  • 🥇1. miejsce - 25m motylkowy 1. 17.59

Kuźma Filip

  • 32. miejsce - 50m dowolny 52.20
  • 14. miejsce - 25m grzbietowy 23.98

Kwarta Nadia

  • 6. miejsce - 25m dowolny 22.47 
  • 10. miejsce - 25m grzbietowy 26.66 

Lorek Adam

  • 24. miejsce - 50m dowolny 44.75 
  • 9. miejsce - 25m grzbietowy 22.31

Matras Katarzyna

  • 🥇1. miejsce - 25m dowolny 18.59 
  • 🥇1. miejsce - 25m klasyczny 1. 22.93

Mordarska Lilianna

  • 🥇1. miejsce - 25m grzbietowy 20.64
  • 🥇1. miejsce - 25m motylkowy 18.37 

Nowak Piotr

  • 🥈2. miejsce - 50m dowolny 35.65 
  • 🥇1. miejsce - 25m grzbietowy 19.24

Opoka Antonina

  • 7. miejsce - 25m grzbietowy 23.35
  • 9. miejsce - 25m motylkowy 22.92

Piętka Jakub

  • 🥇1. miejsce - 50m klasyczny 49.54 
  • 4. miejsce - 25m motylkowy 19.14 

Pociecha Oskar

  • 4. miejsce - 25m dowolny 18.96 
  • 🥈2. miejsce - 25m motylkowy 23.09 

Podgórska Łucja

  • 🥈2. miejsce - 25m grzbietowy 18.62
  • 5. miejsce - 50m klasyczny 46.35 

Rylewicz Jan

  • 🥇1. miejsce - 50m dowolny 34.34
  • 🥇1. miejsce - 25m motylkowy 16.81

Wilk Laura

  • 14. miejsce - 50m dowolny 46.47
  • 4. miejsce - 50m klasyczny 54.67 

Świdrak Marcel

  • 🥉 3. miejsce - 50m dowolny 35.00 
  • 🥇1. miejsce - 25m grzbietowy 17.88

Świdrak Oliwier

  • 🥈 2. miejsce - 50m klasyczny 46.06 
  • 🥉3. miejsce - 25m motylkowy 18.12

 W GALERII dostępne są zdjęcia, a na naszym kanale YOUTUBE będzie cała masa filmów... jest ich tyle, że wciąż je wgrywamy :)

Sezon 2023:

Zawodów

1

Złotych medali

20

Srebrnych medali

18

Brązowych medali

13

Save
Cookies user preferences
We use cookies to ensure you to get the best experience on our website. If you decline the use of cookies, this website may not function as expected.
Accept all
Decline all
Read more
Analytics
Tools used to analyze the data to measure the effectiveness of a website and to understand how it works.
Google Analytics
Accept
Decline
Functional
Tools used to give you more features when navigating on the website, this can include social sharing.
Joomla!
Accept
Decline