Z przytupem wracamy do rywalizacji w wodzie

20221016 140011Blisko 70 medali przywozimy łącznie z Krakowa i Nowego Targu! 

W ubiegłą sobotę w Krakowie, w zawodach z cyklu "Sobota Pływacka" zmagania rozpoczęli po przerwie wakacyjnej 11, 12 i 13-latkowie. Nasz klub reprezentowało 11 zawodniczek i zawodników. W klasyfikacji medalowej zajęliśmy na 16 klubów, które przystąpiły do rywalizacji 2. miejsce, ustępując jedynie SMS Galicji Kraków (58 zawodników). Ze stolicy małopolski przywieźliśmy łącznie 13 krążków. 

Dzisiaj natomiast do rywalizacji przystąpili "głodni" startów nasi pozostali zawodnicy. W zawodach o Puchar Burmistrza Nowego Targu na słupkach startowych pojawiło się 37 błękitnych zawodników. Nie mogło być inaczej - tak samo jak w dwóch poprzednich rundach wygrywamy zdecydowanie klasyfikację medalową z 56 medalami na koncie. Co warte podkreślenia aż 32 medale były koloru złotego. Świetnie spisały się na tych zawodach nasze sztafety - zarówno w kat. 9 lat i młodsi oraz 10 lat i starsi nie mamy sobie równych i zdobywamy 🥇🥇🥈🥈 .

Gratulacje dla wszystkich naszych zawodników - mocno pracowali w wodzie nie tylko rękami i nogami, ale przede wszystkim... 💙

W GALERII dostępne są zdjęcia zarówno z Krakowa, jak i Nowego Targu. Film ze startu sztafet 10 lat i starsi dostępny jest na naszym kanale na YOUTUBE.

Sezon 2023:

Zawodów

1

Złotych medali

20

Srebrnych medali

18

Brązowych medali

13

Save
Cookies user preferences
We use cookies to ensure you to get the best experience on our website. If you decline the use of cookies, this website may not function as expected.
Accept all
Decline all
Read more
Analytics
Tools used to analyze the data to measure the effectiveness of a website and to understand how it works.
Google Analytics
Accept
Decline
Functional
Tools used to give you more features when navigating on the website, this can include social sharing.
Joomla!
Accept
Decline