Doskonałe starty błękitnych na Podhalu

Zawody o Puchar Burmistrza Nowego TarguW minioną niedzielę błękitni zawodnicy STP rywalizowali w Zawodach pływackich o Puchar Burmistrza Nowego Targu. W zawodach wzięło udział ponad 200 zawodniczek i zawodników z 11 klubów z małopolski.

A jak poszło błękitnym?... Doskonale!!!

48 medali, w tym 25 złotych to dorobek sądeczan. 44 razy stawaliśmy indywidualnie na podium i aż 4 razy w sztafetach. Cieszą medale, ale jeszcze bardziej rekordy życiowe, których padło co niemiara. Progres klubu to 109% - najlepiej ze wszystkich startujących klubów na tych zawodach.

Ogromne BRAWA dla zawodników za ich walkę i „serce pozostawione w wodzie” :]

W GALERII dostępne są zdjęcia.

Szczegóły - wyniki:

Sztafeta mieszana  4x25m st. dowolnym do lat 9:

  • 1. miejsce - Małgorzata Kurzeja (8 lat), Jan Rylewicz (8 lat), Oliwier Świdrak (9 lat) i Zofia Krzak (8 lat) - 1:12.06 s.
  • 3. miejsce - Piotr Nowak (8 lat), Zofia Zięba (8 lat), Łucja Podgórska (9 lat) i Marcel Świdrak (9 lat) - 1:19.32 s.
  • 4. miejsce - Julia Jędrzejczyk (9 lat), Filip Gruca (7 lat), Katarzyna Matras (7 lat) i Jakub Piętka (8 lat) - 1:27.32 s.
  • 5. miejsce - Łukasz Lichowski (8 lat), Adam Lorek (9 lat), Liliana Mordarska (7 lat) i Helena Jakubowska (8 lat) - 1:32.92 s.

Sztafeta mieszana 4x50m st. dowolnym 10 - 16 lat:

  • 1. miejsce - Mateusz Hanula (13 lat), Julia Mucha (14 lat), Kacper Świdrak (12 lat) i Katarzyna Kuźma (11 lat) - 1:58.34 s.
  • 2. miejsce - Kajetan Bocheński (14 lat), Adam Piętka (11 lat), Zuzanna Piętka (14 lat) i Karolina Kurzeja (12 lat) - 2:05.66 s.

25m st. dowolny - 7 lat dziewczynki:

  • 1. miejsce - Matras Katarzyna - 22.08 s.
  • 2. miejsce - Liliana Mordarska - 23.71 s.

25m st. dowolny - 7 lat chłopcy:

  • 1. miejsce - Filip Gruca - 20.00 s.
  • 3. miejsce - Oskar Pociecha - 26.79 s.
  • 4. miejsce - Piotr Bodziony - 28.57 s.
  • 6. miejsce - Filip Kronenberger - 29.7s.

25m st. dowolny - 8 lat dziewczynki:

  • 1. miejsce - Małgorzata Kurzeja - 17.54 s.
  • 2. miejsce - Zofia Krzak - 17.88 s.
  • 5. miejsce - Helena Jakubowska - 20.90 s.
  • 9. miejsce - Zofia Zięba - 23.34 s.

25m st. dowolny - 8 lat chłopcy:

  • 1. miejsce - Jan Rylewicz - 17.10 s.
  • 2. miejsce - Piotr Nowak - 18.62 s.
  • 4. miejsce - Jakub Piętka - 19.99 s.
  • 7. miejsce - Łukasz Lichowski - 21.64 s.

25m st. dowolny - 9 lat dziewczynki:

  • 8. miejsce - Łucja Podgórska - 18.88 s.
  • 13. miejsce - Julia Jędrzejczyk - 20.70 s.

25m st. dowolny - 9 lat chłopcy:

  • 3. miejsce - Oliwier Świdrak - 17.44 s,
  • 4. miejsce - Marcel Świdrak - 18.65 s.
  • 7. miejsce - Adam Lorek - 21.77 s.

50m st. dowolny - 10 lat dziewczynki:

  • 1. miejsce - Anna Brońska - 36.25 s.
  • 10. miejsce - Maja Bocheńska - 49.57 s.

50m st. dowolny - 10 lat chłopcy:

  • 6. miejsce - Alex Kołodziejczyk - 39.23 s.
  • 14. miejsce - Mikołaj Dyrek - 48.42 s.

50m st. dowolny - 11 lat dziewczynki:

  • 1. miejsce - Katarzyna Kuźma - 30.70 s.

50m st. dowolny - 11 lat chłopcy:

  • 3. miejsce - Adam Piętka - 33.66 s.
  • 6. miejsce - Franciszek Kronenberger - 37.06 s.
  • 8. miejsce - Filip Bodziony - 37.28 s.

50m st. dowolny - 12 lat dziewczynki:

  • 1. miejsce - Karolina Kurzeja - 31.78 s.

50m st. dowolny - 12 lat chłopcy:

  • 1. miejsce - Kacper Świdrak - 29.80 s.
  • 6. miejsce - Marcel Sopata - 35.09 s.

50m st. dowolny - 13 lat dziewczynki:

  • 2. miejsce - Weronika Ruchała - 32.63 s.

50m st. dowolny - 13 lat chłopcy:

  • 2. miejsce - Mateusz Hanula - 30.21 s.

50m st. dowolny - 14 - 16 lat dziewczęta:

  • 1. miejsce - Julia Mucha (14 lat) - 29.57 s.
  • 3. miejsce - Julia Gromala (14 lat) - 30.35 s.
  • 6. miejsce - Zuzanna Piętka (14 lat) - 31.33 s.

50m st. dowolny - 14 - 16 lat chłopcy:

  • 4. miejsce - Kajetan Bocheński (14 lat) - 31.32 s.

25m st. grzbietowy - 7 lat dziewczynki:

  • 1. miejsce - Liliana Mordarska - 25.91 s.
  • 2. miejsce - Katarzyna Matras - 26.59 s.

25m st. grzbietowy - 7 lat chłopcy:

  • 1. miejsce - Filip Gruca - 27.19 s.
  • 2. miejsce - Piotr Bodziony - 29.25 s.
  • 5. miejsce - Oskar Pociecha - 29.97 s.
  • 6. miejsce - Filip Kronenberger - 30.79 s.

25m st. grzbietowy - 8 lat dziewczynki:

  • 1. miejsce - Małgorzata Kurzeja - 20.94 s.
  • 2. miejsce - Zofia Krzak - 21.22 s.
  • 7. miejsce - Zofia Zięba - 25.85 s.
  • 10. miejsce - Helena Jakubowska - 27.17 s.

25m st. grzbietowy - 8 lat chłopcy:

  • 1. miejsce - Jan Rylewicz - 21.50 s.
  • 2. miejsce - Piotr Nowak - 22.36 s.
  • 5. miejsce - Jakub Piętka - 23.68 s.
  • 11. miejsce - Łukasz Lichowski - 27. 68 s.

25m st. grzbietowy - 9 lat dziewczynki:

  • 4. miejsce - Łucja Podgórska - 21.24 s.
  • 17. miejsce - Julia Jędrzejczak - 24.41 s.

25m st. grzbietowy - 9 lat chłopcy:

  • 1. miejsce - Oliwier Świdrak - 19.71 s.
  • 3. miejsce - Marcel Świdrak - 20.80 s.
  • 6. miejsce - Adam Lorek - 26.45 s.

50 m st. grzbietowy - 10 lat dziewczynki:

  • 1. miejsce - Anna Brońska - 39.67 s.
  • 10. miejsce - Maja Bocheńska - 53.73 s.

50 m st. grzbietowy - 10 lat chłopcy:

  • 9. miejsce - Mikołaj Dyrek - 47.17 s.
  • 11. miejsce - Alex Kołodziejczyk - 50.47 s.

50 m st. grzbietowy - 11 lat dziewczynki:

  • 1. miejsce - Katarzyna Kuźma - 36.53 s.

50 m st. grzbietowy - 11 lat chłopcy:

  •  3. miejsce - Adam Piętka - 38.88 s.
  • 6. miejsce - Franciszek Kronenberger - 42.45 s.
  • 10. miejsce - Filip Bodziony - 43.99 s.

50 m st. grzbietowy - 12 lat dziewczynki:

  •  1. miejsce - Karolina Kurzeja - 35.75 s.

50 m st. grzbietowy - 12 lat chłopcy:

  • 1. miejsce - Kacper Świdrak - 33.51 s.
  • 3. miejsce - Marcel Sopata - 42.00 s.

50 m st. grzbietowy - 13 lat dziewczynki:

  •  1. miejsce - Weronika Ruchała - 34.69 s.

50 m st. grzbietowy - 13 lat chłopcy:

  • 3. miejsce - Mateusz Hanula - 35.66 s.

50 m st. grzbietowy - 14 - 16 lat dziewczęta:

  • 1. miejsce - Julia Mucha (14 lat) - 32.44 s.
  • 4. miejsce - Julia Gromala (14 lat) - 34.90 s.
  • 5. miejsce - Zuzanna Piętka (14 lat) - 37.46 s.

50 m st. grzbietowy - 14 - 16 lat chłopcy:

  • 2. miejsce - Kajetan Bocheński - 36.74 s.

50 m st. klasyczny - 12 lat dziewczynki:

  • 2. miejsce - Karolina Kurzeja - 41.16 s.

50 m st. klasyczny - 12 lat chłopcy:

  • 1. miejsce - Kacper Świdrak - 40.52 s.
  • 4. miejsce - Marcel Sopata - 43.26 s.

50 m st. klasyczny - 13 lat dziewczynki:

  • 1. miejsce - Weronika Ruchała - 40.45 s.

50 m st. klasyczny - 13 lat chłopcy:

  • 5. miejsce - Mateusz Hanula - 46.30 s.

50 m st. klasyczny - 14 - 16 lat dziewczęta:

  • 1. miejsce - Julia Gromala (14 lat) - 37.04 s.
  • 2. miejsce - Julia Mucha (14 lat) - 40.13 s.
  • 3. miejsce - Zuzanna Piętka (14 lat) - 40.86 s.

50 m st. klasyczny - 14 - 16 lat chłopcy:

  • 5. miejsce - Kajetan Bocheński (14 lat) - 41.31 s.

Podsumowanie sezonu 2021:

Zawodów

19

Złotych medali

186

Srebrnych medali

90

Brązowych medali

78

Save
Cookies user prefences
We use cookies to ensure you to get the best experience on our website. If you decline the use of cookies, this website may not function as expected.
Accept all
Decline all
Read more
Analytics
Tools used to analyze the data to measure the effectiveness of a website and to understand how it works.
Google Analytics
Accept
Decline
Functional
Tools used to give you more features when navigating on the website, this can include social sharing.
Joomla!
Accept
Decline