Ułatwienia dostępu

35 medali wypływanych w Solnym Mieście

Kategoria:

MKS STP Nowy SączW minioną niedzielę (19 lutego) odbyła się I runda zawodów pływackich o Puchar Solnego Miasta Wieliczka. Na słupkach startowych stanęło ponad 300 pływaków z 23 klubów z całej Polski. 

Nasz klub reprezentowało łącznie 30 zawodniczek i zawodników. Rywalizacja tradycyjnie już została podzielona na dwa bloki 9 lat i młodsi oraz 10 - 15 lat. 

Błękitni zawodnicy nie zawiedli, łącznie przywozimy z Wieliczki 35 medali - 16🥇złotych, 6🥈srebrnych oraz 13🥉brązowych. Wygrywamy tym samym klasyfikację medalową!!!

Świetne starty wszystkich naszych podopiecznych przełożyły się na rewelacyjny wynik w klasyfikacji drużynowej - mimo, iż nie byliśmy najliczniejszym klubem, wygrywamy także klasyfikację drużynową!!!

W kat. 9-latek tytuł najlepszej zawodniczki I edycji zawodów zdobyła Lilianna Mordarska. Na drugim miejscu podium uplasowała się również nasza zawodniczka - Katarzyna Matras

W kat. 10-latek 3. miejsce przypadło Małgorzacie Kurzei. W tej samej kat. wiekowej u chłopców Piotr Nowak zajął miejsce 2, a Jakub Piętka miejsce 3.

W kat. 12-latek 1. miejsce wypływała Milena Leśnik, drugi miejsce przypadło Annie Brońskiej

Katarzyna Kuźma natomiast nie miała sobie równych w kat. 13-latek. 

Zawody w Wieliczce nigdy nie odbywały się tak wcześnie - tuż po feriach i obozie, na którym ciężko pracowaliśmy, przygotowując się do nowego sezonu. Tym bardziej wszystkim naszym zawodnikom gratulujemy osiągniętych wyników :)

Szczegółowe rezultaty znajdują się na stronie swimart.pl. W GALERII dostępne są zdjęcia. 

Rozkład zajęć - od 10.10.2022 r. do 20.10.2022 r.

Kategoria:

icon wykrzyknikW związku z brakiem dostępu do basenu na ANS (PWSZ, ul. Kościuszki) treningi będą odbywały się wg załączonego harmonogramu na basenie MOSiR, ul. Nadbrzeżna. 

W razie jakichkolwiek zmian zostaną rozesłane smsy.

Oczywiście zawodnicy na basenie pojawiają się 15 minut wcześniej na rozgrzewce na lądzie.

>> HARMONOGRAM

Informacja

Kategoria:

icon infoPo przerwie świątecznej treningi wznawiamy 3 stycznia 2022 r. (poniedziałek). 

Grupy trenerki Joanny i trenera Jacka - basen PWSZ w standardowych godzinach ;)

Przekaż 1% na STP :)

Kategoria:

krs stp

 

Tak jak w ubiegłym roku i w tym, można wesprzeć nasz klub przeznaczając 1% podatku przy rozliczeniu rocznym PIT- to nic nie kosztuje. Koniecznie w "celu szczegółowym" należy wpisać nie tylko nazwę klubu MKS STP Nowy Sącz, ale także numer 810 w nawiasie - tak jak jest na plakacie. Bez tego pieniądze nie trafią tam gdzie trzeba ?

 

Sezon 2024:

Zawodów

11

Złotych medali

95

Srebrnych medali

62

Brązowych medali

48