Powrót na treningi 9 wrzesnia

Kategoria:

Ze względu na przerwę technologiczną na pływalni, wracamy na treningi 9 września.

Na ten moment godziny treningów i podziału na grupy pozostają bez zmian.

FIlip kolejny raz zdobywa Mistrzostwo Polski !!!

Filip MordarskiWspaniałe wieści dotarły do nas z Dąbrowy Górniczej, gdzie na jeziorze Pogoria, odbyły się Mistrzostwa Polski w Pływaniu Długodystansowym na Wodach Otwartych. Filip Mordarski w kat. 14 lat (dystans 2500m) zdobył dzisiaj ZŁOTY MEDAL!!!

Ten medal to niewątpliwie piękne zwieńczenie, świetnego sezonu w wykonaniu Filipa i trenera Jacka. Ogromne GRATULACJE!!!

Czytaj więcej...

Obóz w Bułgarii za nami

Kategoria:

Obóz letniW dniach 14 - 23 sierpnia zawodnicy STP szlifowali formę na obozie w Bułgarii (Sveti Vlas). 

W trakcie obozu czwórka naszych zawodników wzięła udział w Międzynarodowych Otwartych Zawodach Pływackich na Wodach Otwartych. Najlepszym z naszej ekipy okazał się Filip Mordarski, który w kategorii 14-16 lat (1000m) zajął 2. miejsce!!! SUPER!

Cała masa zdjęć z obozu dostępna jest oczywiście na naszym profilu na Facebook'u.

Dwukrotny MISTRZ POLSKI w barwach STP

MKS STP Nowy SączPierwszy weekend lipca 2019 roku, zapisał się na kartach historii sądeckiego klubu, jak jeszcze nigdy dotąd. A to za sprawą trzech walecznych zawodników trenera Jacka Michałowskiego.

W Oświęcimiu na Letnich Mistrzostwach Polski Juniorów 15-letnich, jako jedyny reprezentant STP pływał Piotr Sadowy. Konkurencja była nie tylko mocna, ale i liczna, bo na starcie stanęło 452 zawodników z całej Polski, w tym 252 mężczyzn. Przez trzy dni Piotr ścigał się w konkurencjach stylem grzbietowym, uzyskując w eliminacjach za każdym razem 14 lokatę. Dało mu to szansę na udział w FINAŁACH B.

Pierwszego dnia na dystansie 200m w eliminacjach uzyskał czas 2:22.02, by w popołudniowym Finale dopłynąć z czasem 2:21.89 i wspiąć się w ostatecznej klasyfikacji tej konkurencji o oczko wyżej.

Drugiego dnia na dystansie 50m Piotrek w eliminacjach dotknął ściany pływalni po 29.72 sekundach, by ostatecznie uzyskać 16 lokatę z czasem 29.88 sekundy.

Czytaj więcej...

Informacja

Kategoria:

if info 51922

 

W dn. 20-21.06.2019 r. (czwartek i piątek) żadna z grup nie ma zajęć - dłuuuugi weekend ;)

INFORMACJA

Kategoria:

wazne

W dn. 18.06.2019 r. (wtorek) grupy trenera Jacka i trenerki Joanny nie mają treningu popołudniowego. 

Informujemy także, że od czwartku (13.06.2019 r.) nie ma porannych treningów.